Відбулася чергова нарада між керівником освіти Оноківської сільської ради, директорами закладів освіти громади а також директором та фахівцями ІРЦ

Дата: 19.03.2024 08:37

Сьогодні, 19 березня 2024 року на базі Оноківської скілької ради відбулася чергова нарада між керівником освіти Оноківської сільської ради, директорами закладів освіти громади а також директором та фахівцями ІРЦ.

Обговорили питання надання послуг в сфері інклюзивного навчання;

🤝Співпрацю команд супроводу з фахівцями Інклюзивно-ресусного центру;

✔️Підтримка у створенні індивідуальної програми розвитку для учня з особливими освітніми потребами;

✅Співпраця закладу освіти та інклюзивно- ресурсного центру для забезпечення права осіб з ООП на навчання, підтримку та всебічний розвиток.

Наразі в Оноківській громаді відкрито вже десяток інклюзивних класів, створено умови, залучено фахівців та асистентів вчителів, де мають змогу здобувати освіту учні, в яких було виявлено особливі освітні потреби.

🥰 Пишаємося, що наша громада йде в ногу з часом, є толерантною до різності та є доступною для всіх!

Дякуємо керівництву та депутатському корпусу за постійну підтримку та всебічне сприяння розвитку інклюзивної освіти на території нашої громади.