Звертаємо увагу майбутніх підприємиць Оноківської територіальної громади - стартує жіноча освітньо-грантова програма "Growth"!

Дата: 18.04.2024 12:21

Медіацентр УжНУ

Центр Дія.Бізнес презентує програми для жінок.

19 квітня стартує жіноча освітньо-грантова програма «Growth».

За результатами навчання 50 учасниць залучать гранти на впровадження своїх бізнес-ідей.

Для кого: майбутні підприємиці в Оноківській територіальній громаді Закарпатської області, які мають намір започаткувати власну справу, розробити бізнес- модель для стартапу, втілити в життя підприємницькі наміри, а також підриємиці, які вже мають власну справу і шукають можливості для розширення бізнесу.

Форма навчання: офлайн в Оноківській громаді

Опис програми: Центр підтримки підприємців в Ужгороді впроваджує жіночу освітньо-грантову програму «Growth». Цей проєкт відповідає на потребу зростання та підтримки жіночого підприємництва в сільсько-господарському напрямі, особливо у складний період воєнного часу, який характеризується викликами та обмеженнями.

Основною метою програми є надання учасницям необхідних знань, навичок та ресурсів для розвитку їхніх бізнесів у складних умовах, що включають нестабільність та виклики в сучасних реаліях. Через комбінацію менторської підтримки, навчальних програм, консультацій експерті учасниці програми отримають можливість масштабувати свої власні бізнеси , зрозуміють шляхи розширення та вдосконалення своїх власних справ, зможуть перейти від ідеї до запуску бізнесу, розширити канали збуту, збільшити потік клієнтів та прибутковість власної справи.

Тривалість проєкту, яка становить 8 тижнів, дає змогу учасницям глибоко зануритись в процес навчання та розвитку, одночасно забезпечуючи структурований та ефективний підхід до досягнення поставлених цілей.

Реєстрація та умови участі за лінком (https://forms.gle/xjPTUuHDANGzSyKp7)

Також діючі та майбутні підприємиці Закарпаття можуть долучитись до візійного жіночого акселератора "Відважна 2. Масштабування та діджиталізація" й в офлайн форматі, що буде відбуватись на базі Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді (кількість місць обмежена).

Додаємо також лінк на сайт з основною інформацією: https://www.vidvazhna.com.ua/

Посилання на пресреліз: https://drive.google.com/.../18J0pqokq.../view...

Старт 14 травня 2024. Дедлайн подачі заявок - 28 квітня 2024 року.