Відбувся семінар для керівників та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів!

Дата: 18.04.2024 13:00

Оноківський Інклюзивно Ресурсний центр

17 квітня 2024 року відбувся семінар для керівників та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів  "Узагальнення результатів комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та розробка висновку".

Під час семінару заслухали виступи:
Мар’яни Марусинець -директора департаменту освіти і науки молоді та спорту Закарпатської ОВА;

Андріани  Лукач - в.о. директора КУ «Організаційно-методичного центру освіти» Закарпатської обласної ради.

А також розглянули презентацію діяльності КУ  "Інклюзивно-ресурсного центру" Іршавської міської ради та практичний кейс засідання команди фахівців, яка проводила комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини та розробки висновку.

На завершення семінару фахівці та директори взяли участь у обговоренні та обміні досвідом з власної практики щодо комплексних оцінок та оформлення висновків.

Щиро вдячні всім організаторам та учасникам за можливість бути серед кола однодумців та колег  і працювати спільно над вирішенням таких важливих питань, що виникають у процесі роботи ІРЦ.