Вихованці футбольного гуртка Спортивної Академії  «Невицький замок» прийняли участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу «ONSIDE CUP» серед  юнаків 2016-2017 року народження

Дата: 19.06.2024 12:00

Вихованці футбольного гуртка Спортивної Академії  «Невицький замок» прийняли участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу «ONSIDE CUP» серед  юнаків 2016-2017 р.н. який відбувався в місті Іршава. Керівництво Спортивної Академії  «Невицький замок» та батьки юних футболістів щиро вдячні Марії КОВАЛЬ, тренеру Мілану ГАРТМАННУ та депутатам Оноківської об’єднаної територіальної  громади за чудову можливість відпочити та достойно представити громаду на Всеукраїнському турнірі.