Шановні користувачі та власники земельних ділянок, розташованих на території Оноківської територіальної громади!

Дата: 11.07.2024 09:08

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку.

Відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток ( паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Для отримання податкового повідомлення  рішення про нарахування земельного податку мешканців села Оноківці просимо звертатися до ЦНАПу виконавчого комітету Оноківської сільської ради (вул. Шевченка, 2).

Для отримання податкового повідомлення  рішення про нарахування земельного податку мешканців сіл Оріховиця, Невицьке, Кам'яниця, Гута просимо звертатися до  старостинських округів.

За інформацією про стан розрахунків з бюджетом, суми нарахування плати за землю платники податків мають можливість ознайомитися звернувшись до «Електронного кабінету платника податків» за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua, а також за необхідності, можна звернутися до Центру обслуговування платників ДПС за місцем реєстрації.

Відсутність повідомлення не є підставою для несплати податку.

Наголошуємо, що сплату земельного податку необхідно провести до 31.08.2024 р. За невчасну сплату  буде нараховуватися пеня.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну оплату.

Реквізити для сплати земельного податку:

Отримувач: ГУК у Зак. обл/Оноківська тг/18010700

Код ЄДРПОУ: 37975895

Банк: Казначейство України (ел. адм. подат.)

р/р: UA888999980334199813000007477

Призначення: Земельний податок з фізичних осіб