Відбулась 44 позачергова сесія 8 скликання

Дата: 29.09.2024 13:36

27 вересня 2024 року о 9.00 годині в приміщенні Оноківської сільської ради відбулася  XLIV  позачергова сесія Оноківської сільської ради VIII cкликання   з наступним порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного та регламенту роботи. Інформує Євген ЛЕЙБА – в.о. сільського голови, секретар сільської ради.
  2. Про затвердження нового складу лічильної комісії Оноківської сільської ради. Інформує Євген ЛЕЙБА – в.о. сільського голови, секретар сільської ради.
  3. Про висловлення недовіри Оноківському сільському голові Коваль Марії Юріївні. Інформує Євген ЛЕЙБА – в.о. сільського голови, секретар сільської ради.
  4. Про підготовку, проведення та підрахунок результатів таємного голосування щодо розгляду питання «Про дострокове припинення повноважень Оноківського сільського голови Коваль Марії Юріївни». Інформує Євген ЛЕЙБА – в.о. сільського голови, секретар сільської ради.
  5. Про дострокове припинення повноважень Оноківського сільського голови Коваль Марії Юріївни. Інформує Євген ЛЕЙБА – в.о. сільського голови, секретар сільської ради.
  6. Про виконання обов’язків сільського голови. Інформує Євген ЛЕЙБА – в.о. сільського голови, секретар сільської ради.
  7. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22.12.2023 № 1854-ХХХVІІ-VІІІ «Про бюджет Оноківської сільської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами 05.01.2024 р., 30.01.2024 р., 12.03.2024 р., 04.04.2024 р., 07.05.2024 р.). Інформує Тетяна КИРЛИК – начальник відділу фінансів.
  8. Про надання комунальному підприємству «Добробут» Оноківської сільської ради дозволу на використання статутних коштів. Інформує Михайло ДЖАНДА - директор КП «Добробут» Оноківської сільської ради/

На сесії були присутні 19 депутатів, старости, керівники структурних підрозділів Оноківської сільської ради та керівники комунальних установ.

Вісім питань порядку денного були прийняті у відповідності до запропонованих проектів та зауважень комісій. Рішенням сесії,  за результатами таємного голосування,   висловлено недовіру Оноківському сільському голові  Коваль Марії Юріївні та достроково припинено її повноваження. 17 депутатів проголосували за покладання обов’язків Оноківського сільського голови на секретаря сільської ради Євгена Лейбу.

Також депутати проголосували за внесення змін до рішення «Про бюджет Оноківської сільської територіальної громади на 2024 рік», згідно якого спрямували кошти на:

• забезпечення якісної, сучасної та доступної  загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок відповідної  субвенції з державного бюджету (співфінансування).
  • придбання обладнання, створення та модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти у с. Кам’яниця (співфінансування).
  • Утримання та розвиток мостів/шляхопроводів у с. Оріховиця.
  • Інші субвенції з місцевого бюджету (співфінансування  КЗ "Ветеранський простір "ВДОМА")
  • Інші субвенції з місцевого бюджету (на перевезення громадян, призваних на військову службу під час мобілізації, до місць проходження військової служби).
  • Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету для військової частини А 1778.
  • Інші видатки пов’язані із забезпеченням життєдіяльності громади в тому числі закупівля дров для опалювального сезону, заправка вогнегасників, обробка дерев’яних конструкцій дахів.