Біля Оноківського кладовища висаджено алею кленів
Цими днями в рамках облагородження села Оноківці працівники комунального підприємства «Добробут» Оноківської сільської ради біля місцевого кладовища на вулиці Головній висадили алею кленів.
Садженці клену гостролистого висотою 6 метрів, які створили цілу алею, прикрасять Оноківці.
Цей вид клена набув значного поширення на території Західної Азії та Європи. Північна межа ареалу цього виду доходить до південних районів Скандинавії, Карелії і Фінляндії, а південна закінчується біля північного Ірану. Зростає клен гостролистий у змішаних і листяних лісах невеликими групами або поодиноко.
Висота клена гостролистого може сягати 30, а іноді й більше метрів. Його стовбур покритий буро-сірою, майже чорною тріщинуватою корою, а на молодих гілках кора гладка, червонувато-сіра. Крона клена гостролистого округлої форми, широкі, міцні гілки спрямовані вниз. Листя у клена долонеподібне, просте, супротивне, з загостреними на кінцях великозубчастими лопатями, яких може бути 5-7 штук. Верхня сторона пластини темно-зелена, нижня блідіша.
Восени листя клена гострозубчастого забарвлюється в жовтий або оранжевий кольори. З жилок і черешків зламаного листя виділяється сік молочного кольору. Цвіте дерево у першій половині травня запашними жовтувато-зеленими квітками, зібраними в щитки по 15-30 штук. Оскільки клен гостролистий є дводомною рослиною, то квітки на ньому або жіночі, або чоловічі. Запилюється рослина комахами. Нектарник, що є плоским кільцем, у яке занурені основи тичинок, розташований між зав'яззю і пелюстками.
Плід клена гостролистого – крилатка, що розпадається на два односім’яні плодики, дозріває в кінці літа й іноді не опадає з дерева до кінця зими.
Рослина є медоносом.