В Оноківській сільській раді відбулася нарада щодо забезпечення безпеки дорожнього руху
На нараді представниками Оноківської сільської ради, Ужгородської міської ради, Служби відновлення та розвитку автомобільних доріг у Закарпатській області та патрульної поліції у Закарпатській області обговорювалось важливе питання щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на перехресті автомобільної дороги міжнародного значення М08 - вулиці Героїв України. Мова йде про раніше запроєктовану колову розв'зку на даному перехресті. Вкрай важливо вирішити нагальне питання безпеки учасників дорожнього руху, адже на даній ділянці досить часто трапляються ДТП. Колова розв'язка та нові дорожні знаки забезпечать безпеку дорожнього руху мешканців Оноківської та Ужгородської територіальної громади, а також інших учасників дорожнього руху, які рухатимуться по автошляху міжнародного значення.
Також були розглянуті питання встановлення відбійників навколо комплексу автоматичної фіксації правил дорожнього руху, питання благоустрою і вивозу сміття вздовж доріг державного та міжнародного значення.
В.о.голови Оноківської сільської ради Євген Лейба запропонував розглянути можливість встановити елементи для тимчасового колового руху. Адже реалізація проєкту капітального ремонту автошляху М08, в якому передбачено влаштувати таку схему організації дорожнього руху, може затягнутись на невизначений час, оскільки основні ресурси держави спрямовані на захист та оборону.
За результатами наради прийняли рішення розробити схему організації дорожнього руху для встановлення тимчасового колового руху на перехресті автошляху міжнародного значення М08 - вул.Героїв України, погодити її у відповідних службах та розпочати реалізацію даного проєкту.