Інформація ДП "Ужгородське лісове господарство"

ДП «Ужгородське військове лісництво» інформує

ДП «Ужгородське військове лісництво» інформує про проведення рубок формування та оздоровлення лісу, рубок головного користування та рубок повʼязаних та не повʼязаних з веденням лісового господарства на території ОТГ згідно поділу лісів до місцевих органів влади.

10:35 08.09.2023

Оголошення

Філія «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Оноківської територіальної громади буде розпочато проведення заходів пов’язаних з веденням лісового господарства, рубка поодиноких дерев у кварталі 8, 9 вид. 7, 1.4, 6.1.

09:24 31.08.2023

Повідомлення про проведення рубок на території Оноківської громади

Філія «Ужгородське лісове господарство» інформує, що на території Оноківської ОТГ, Ужгородського лісництва буде розпочато проведення рубок формування і оздоровлення лісів, санітарні, а саме Вибіркова санітарна рубка у кварталі 6 вид. 1,4. Лісорубний квиток ЗА ЛРК № 006031 від 30.05.2023 р.

10:21 13.07.2023

Інофрмація щодо виписки паливних дров

У зв’язку із приєднанням до ДП «Ужгородський лісгосп» лісництв колишніх ДП «Перечинський лісгосп» та ДП «Великоберезнянський лісгосп» є значне збільшенням попиту на паливні дрова!

16:58 21.09.2022