Програми підтримки ініціатив від країн ЄС

Дата: 30.06.2020 11:59

• Для підлітків 12-16 років з прикордонних регіонів України. Онлайн-конкурс екологічних ініціатив, що покращать стан природи у прикордонній зоні. Дедлайн – 31 липня.
  • Для підприємців. Програма обміну досвідом та знаннями у Європі від ErasmusforYoungEntrepreneurs. Дедлайн – 01 вересня.
  • Для митців, активістів, дослідників. Резиденція в Антверпені, Нідерланди. Дедлайн – 24 липня.
  • Для хореографів-початківців. Резиденція в Гамбурзі, Німеччина.       Дедлайн – 12 серпня.
  • Для митців. Гранти на втілення мистецьких проектів в Німеччині.  Дедлайн – 15 серпня.
  • Для митців, що працюють зі штучним інтелектом. Резиденція в обсерваторії Лейдена, Нідерланлди. Дедлайн – 22 липня.
  • Для студентів, науковців, громадських активістів та митців до 35 років. Літня онлайн-школа присвячена (пост-) міграції, різноманіттю та приналежності в країнаї Східного Партнерства. Дедлайн – 6 липня.
  • Для митців, громадських активістів волонтерів та організацій будь-якої форми з сектору культури та креативних індустрій. Гранти в рамках EuropeanCultureofSolidarityFund на культурні проекти, що посилюють солідарність та допомагають боротися з наслідками пандемії.   Дедлайн – 14 липня.