Оголошення

Міністерство соціальної політики України працює над забезпеченням соціальною підтримкою всіх громадян, які постраждали внаслідок війни, серед них важливе місце займають внутрішньо переміщені особи. Одна з найбільших потреб родин внутрішньо переміщених осіб – це підтримка на оренду житла.

10:11 10.07.2024

Інформаційне повідомлення щодо порядку складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи

З повідомленням щодо порядку складання акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства / фактичного місця проживання особи можете ознайомитися за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23774.html

13:51 14.06.2024

Як прописати дитину без згоди батька або матері

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини. Що робити в такій ситуації роз’яснюють юристи системи безоплатної правничої допомоги.

11:57 13.06.2024

Сплата земельного податку через УКРПОШТА

Компанія має багаторічний досвід приймання платежів до бюджету, що є гарантією зарахування грошових коштів за призначенням. Вартість послуг Укрпошти з приймання платежів є цілком прийнятною та конкурентно- спроможною на ринку фінансових послуг, і складає:  в касі автоматизованих відділень - від 10,00 грн.;  через пересувне відділення - 15,00 грн, за один платіж.

11:54 13.06.2024

06 липня 2024 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”.

Мета національної програми “Державотворець” – створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. Випускниками програми стали сотні молодих людей з різних регіонів України, що вже створили проактивну всеукраїнську спільноту.

14:05 12.06.2024

Нова магістерська програма «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики»

Дана програма розпочинає свою роботу у рамках 281 спеціальності – «Публічне управління та адміністрування». Цільова аудиторія для даної програми — це особи, які хочуть підвищити свій рівень знань у сфері або навчитися формуванню, реалізації та адмініструванню молодіжної політики. Цільовою аудиторією в тому числі можуть стати працівники та працівниці органів публічної влади, які працюють у структурних підрозділах, що відповідають за роботу із молоддю, та реалізовують молодіжну політику, а також представники та представниці організацій громадянського суспільства, які працюють у сфері молодіжної політики.

15:27 06.06.2024

ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, що у низинних районах області розпочалося відродження личинок колорадського жука. Для недопущення пошкодження картоплі за масової появи личинок 1-2 віку необхідно провести обприскування одним із інсектицидів, дозволених для роздрібного продажу: актара, антихрущ, антихрущ Люкс, аншлаг, АТО ЖУК, АЦ Люкс, бомбардир, вантекс, дестрой, еліт Хантер, енжіо, інгавіт, інспектор, каліпсо, когінор, кораген, коннект, корсар, моспілан, наповал, престо, разит, ратибор, редінг, резерв, рембек, рубус протект, садовник, фастак, стоп Жук, Т2, ФАС, інші відповідно до «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» у рекомендованих нормах, які вказані на упаковках.

10:35 30.05.2024

Інклюзивна молодіжна робота

07 травня 2024 року у Всеукраїнському молодіжному центрі відбулась презентація освітнього серіалу «Інклюзивна молодіжна робота», який є результатом роботи з інклюзією, що активізувалася завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів». Серіал представляє собою важливий інструмент в молодіжній роботі, який допоможе ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів, а також розкриє основні методи роботи з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, яка має інвалідність.

11:40 23.05.2024