Дата: 27.10.2020 16:38

Оноківська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проект внесення змін до «Детального плану території с. Оріховиця ур. Березини, ур. Горб, ур. Петрів Лаз, ур. Попівня, ур. Буяча Лука, ур Черьовина, ур. Над Скалкою, ур. Міреш, ур. Невицька дорога, ур. Балоглаз, ур. Теметів, ур. Мухониви Ужгородського району Закарпатської області".

Замовник містобудівної документації – Оноківська сільська рада.

Підстава для розроблення детального плану території: рішення Оноківської сільської ради                        ІІІ сесія  VІI скликання І-го засідання № 78 від 02.06.2020р.

Розробник проекту детального  плану – ТОВ «Смартаун»

Місце ознайомлення з проектом детального плану - приміщення Оноківської сільради.

Пропозиції до проекту детального плану приймаються до 01 грудня  2020 р.

Презентація та прилюдне експонування детального  плану відбудеться                                               30  листопада  2020 року о 10 год. в приміщенні Оноківської сільради.