Онлайн-конференція за участі місцевих умільців в рамках реалізації проекту «Прикордонні відносини через розвиток добросусідства»

Дата: 06.09.2021 13:59

5 вересня на базі КЗ «КМК «ВІЛЕТ» відбулася онлайн-конференція за участі народних умільців та майстрів Оноківської громади в рамках реалізації проекту «Прикордонні відносини через розвиток добросусідства», який  реалізовує  КП «Ужгородське районне агентство розвитку» за підтримки та спів фінансування ЄС через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.

Метою даного проєкту та конференції в цілому є популяризація народних ремесел та промислів, місцевих майстрів, які є носіями «місцевої культури». Працівники закладів культури Оноківської сільської ради взяли участь в організації онлайн-конференції та оформили  виставки  робіт місцевих народних умільців.

До онлайн-конференції  долучилися   також  Іван Мунчак – майстер з барельєфу та різьби по дереву та Мирослава Коцур – майстриня з гончарства та живопису, які представили свої роботи.