Як Оноківською громадою ходив Святий Миколай…

Дата: 21.12.2021 14:15

19 грудня – одна із найулюбленіших дат у році. День, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – це свято Миколая. Усі ми знаємо, що саме в ніч на 19 грудня коли усі заснуть, миттю прилетить на золотих санях Миколай – із білою бородою, в теплому кожусі, а головне – з великим мішком подарунків.  Це очікуване свято вчить нас милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

Не порушуючи давніх традицій в Оноківську територіальну громаду також завітав Святий Миколай із казковими героями, конкурсами та подарунками. Так, в період з 17 по 19 грудня організовано та проведено цикл святкових заходів присвячених до Дня Святого Миколая, а саме:

• 17 та 20 грудня на території ЗЗСО І-ІІІ ст. Оноківської територіальної громади проведено святкові заходи до Свята Миколая. Цьогоріч Святий Миколай приніс в торбині для школярів не тільки солодощі, а ще й подарункові сертифікати в Сhili Pizza;
  • 18 грудня в клубі-бібліотеці села Невицьке організовано святкову програму «Україною з краю в край ходить Святий Миколай»;
  • 19 грудня для найменших діток, які ще не відвідують заклади дошкільної освіти в приміщенні Оноківського ОЗЗСО І-ІІІ ст. розіграно театралізоване дійство «В очікуванні Святого Миколая»;
  • 19 грудня в клубі-бібліотеці села Оріховиця – святкова феєрія «У пошуках подарунків Святого Миколая»;
  • 19 грудня на території Оноківської громади пройшла чарівна акція «Миколай Оноківської сільської ради», в рамках якої депутатами та працівниками сільської ради було рознесене подаруночки всім тим, хто цього найбільше потребує.

Загалом, було дуже весело, зворушливо та радісно від того, що Святий Миколай приніс в громаду радість та щастя.

#Разомдобре