XIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 15.11.2022 10:39

У п’ятницю 11 листопада 2022 року відбувся ІІ етап XIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні Кам’яницького ліцею та ліцею «Невицький замок», які стали переможцями та призерами у своїх навчальних закладах.

Завдання ІІ етапу були досить важкі, але водночас і цікаві, зокрема учасникам було запропоновано написати твори - роздуми, есе з наступних тем: «Я зустрівся з Кобзарем», «У творах Т. Шевченка – історія моєї України», «Життєві уроки Великого Кобзаря», «Тарас Шевченко – поет нації».

Авторитетне журі визначило переможців, якими стали:

Носок Ніколетта та Горкін Антон (Кам’яницький ліцей);

Шніцер Олександра та Бернацька Софія (ліцей «Невицький замок»).

За умовами конкурсу нашу громаду на ІІІ (обласному) етапі будуть представляти: Носок Ніколетта (Кам’яницький ліцей) та Шніцер Олександра (ліцей «Невицький замок»).