Дата: 03.01.2024 13:09

ДП «Ужгородське військове лісництво» інформує Вас про діяльність підприємства за 9 місяців 2023 року.

Основний напрямок розвитку ДП «Ужгородське військове лісництво»
-являється безперервне, раціональне і невиснажливе використания лісових ресурсів. Працівниками лісництва проводяться заходи, щодо охорони захисту та відновлення лісів.
На території підприємства виділено територію пралісів, обʼєктів природо-заповіденого фонду та рекреаційних зон з відповідним винесеним контуром в натурі та встановленими охоронними забовʼязаннями, що сприяє розвитку туризму та рекреації.

Значну роль «Ужгородське військове лісництво» відіграє в оборонній здатності країни, оскільки ліси підприємства, являються буферною зоною навколо навчальних військових полігонів.

На фінальному етапі знаходиться проведення процедури оцінки впливу на довкілля, що відіграє важливу роль у веденні діяльності підриємства. Щороку проводиться повторний аудит міжнародної сертифікації FSC.
Наявний сертифікат FSC дійсний до 17 лютого 2027 року.

Підприємство забезпечує дровами паливними місцевих жителів обʼєднаних територіальних громад, до яких відноситься підприємства, а саме:

1. Т. Реметівська;
2. Перечинська;
3.Оноківська;
4.Баранинська;
5. Середнянська;
6.Верньокоропецька.

В тому числі забезпечення соціальними та пільговими дровами для працівників підприємства та інших жителів вищевказаних ОТГ.

Забезпечення дровами паливними місцевого населення на протязі 9 місяців здійснено в обʼємі 2126 м3.

Станом на 01.10.2023 року підприємство поставлено для погреб Збройних Сил України меблів, дров, пиломатеріалів обрізних та необрізних на суму 374239 грн. та дров паливних на суму 5500000 грн.

98 % працівників підприємства становлять жителі вище перерахованих громад.

Нараховано до сплати лісового доходу (поденної плати) до місцевого та державного бюджету за 9 місяців 2023 року 2115352 грн. В тому числі сума сплачена до Верхньокоропецької обʼєднаної територіальної громади становить 102422 грн.

В майбутньому підприємством заплановано діяльність в межах дійсної розрахункової лісосіки та відповідно до фонду рубок догляду затвердженими львівською лісовпорядною партією.