На Ужгородщині поліцейські дбають про безпеку маленьких громадян краю!

Дата: 16.01.2024 11:49

На Ужгородщині поліцейські дбають про безпеку маленьких громадян краю!

Працівники поліції приділяють особливу увагу профілактичній роботі з підростаючим поколінням.

Сьогодні пізнавальний захід відбувся у Закарпатському обласному дитячому санаторії «Малятко». До вихованців завітали інспектор сектору ювенальної превенції Ужгородського районного управління поліції Світлана Теменко, дільничний офіцер поліції сектору превенції Відділу поліції № 1 Ужгородського РУП Мирослава Дуркота та поліцейський офіцер Оноківської територіальної громади Олександр Штель.

Правоохоронці розповіли про те, як важливо дбати про власну безпеку. Слухачам наголосили  бути обачними в зимовий період, особливо пересуваючись сутінками та використовувати світловідбиваючі елементи на одязі.

Користуючись моментом поліцейський офіцер громади нагадав хлопчикам й дівчаткам важливі правила дорожнього руху і дотримання безпечної поведінки на дорогах та вулицях.

Також працівники поліції створили нагоду для дітлахів відчути себе в ролі правоохоронців: вихованці дитячого санаторія приміряли поліцейське спорядження та побували у справжньому поліцейському авто.