Новини

Шановні суб’єкти господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності!

Оноківська сільська рада інформує , що з 1 липня 2021 року в Україні стартувала інспекційна компанія «Виходь на світло» з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Зазначена компанія проводиться Держпраці з ціллю подолання незадекларованої зайнятості.

10:48 15.07.2021

Формування листків непрацездатності в електронному вигляді

У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

17:47 13.07.2021

Шановні платники місцевих податків та зборів на території Оноківської сільської ради!

Повідомляємо Вас, що 06.07.2021 р. на постійних комісіях Оноківської сільської ради будуть розглянуті проекти рішень про встановлення місцевих податків та зборів, які набудуть чинності з 01 січня 2022 року.

13:19 06.07.2021