Щиро вітаємо  зі світлим Воскресінням Христовим!

Щиро вітаємо  зі світлим Воскресінням Христовим! Нехай  принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю. Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

21:55 30.03.2024

Рятуй життя

22 березня 2024 року в ліцеях Оноківської сільської ради була проведена   інформаційно-роз’яснювальна кампанія про важливість і користь донорства крові  та її компонентів.

08:15 26.03.2024

Всесвітній День соціальної роботи!

Кожного року у третій вівторок березня у всьому світі відзначається Всесвітній День соціальної роботи! Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя допомозі іншим.

08:17 19.03.2024

МОЗ інформує: Лікування туберкульозу. Маршрут пацієнта

Люди з туберкульозом можуть лікуватися в лікарні або вдома під наглядом лікаря — амбулаторно. Більшість лікується амбулаторно з першого дня хвороби. Це ефективно й безпечно для навколишніх, якщо так визначив лікар.

11:56 18.03.2024

Відбувся ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

13 березня 2024 року на базі ліцею «Невицький замок відбувся ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Для участі у змаганнях зареєструвалися шкільні команди Кам’яницького ліцею та ліцею «Невицький замок»  з двох видів спорту: волейбол та футзал.

08:50 15.03.2024