9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відзначення Дня перемоги над нацизмом включає в себе переосмислення подій Другої світової війни,  чесний діалог навколо складних сторінок минулого. Сьогодні вшановується пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслюється солідарність та бойове братерство усіх Об’єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів.

18:11 09.05.2021

8 травня весь світ відзначає День пам'яті та примирення

8 травня весь світ відзначає День пам'яті та примирення. Дорогою ціною заплати Україна за мирне небо над головою, ціною людських життів. День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.

19:22 08.05.2021