06 Грудня, 2021 р., 07:49
6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Встановлене воно постановою Верховної Ради України 1993 року.
27 Листопада, 2021 р., 11:02
27 листопада о 16.00 год усі українці запалять свічки й віддадуть данину пам’яті, загиблим у голодних муках. У спільній молитві згадують всіх жертв голодоморів.
10 Листопада, 2021 р., 11:07
Від щирого серця вітаємо з міжнародним Днем бухгалтера! Бажаємо вам завжди бути першокласними спеціалістами в тому, що ви робите, вміти відмінно справлятися з будь-якими завданнями, і щоб ваша робота приносила справжнє задоволення! Крім того, бажаємо великого особистого щастя,
09 Листопада, 2021 р., 08:44
Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!
04 Листопада, 2021 р., 14:16
4 листопада професійне свято відзначають працівники залізничного транспорту України.