01 Жовтня, 2021 р., 11:35
Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас з днем учителя! Не знайти в цілому світі таких слів, які б змогли повною мірою висловити величезну подяку за щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов своїх учнів! Бажаємо вам щоб вас оточувала любов і повага від учнів та батьків, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність! Нехай ваше дозвілля буде не тільки перевіркою зошитів та написанням методик, але й особистим, насиченим життям. Відмінного самопочуття і простого людського щастя! Спасибі вам за те, що сієте в душах наших дітей зерна мудрості і доброти.
30 Вересня, 2021 р., 11:12
..........Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
30 Вересня, 2021 р., 08:35
Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення. Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек величезна вам вдячність за самовіддану працю! За те, що ви продовжуєте берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. З Днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.
21 Вересня, 2021 р., 10:25
Богородиця, Богоматір, мати діва Марія, матір Ісуса Христа… Вона вважається “молитвеницею”, заступницею за жінок перед Богом. 21 вересня православні та греко-католики відзначають Різдво Пресвятої Богородиці на честь народження Діви Марії. У цей великий день, на рубежі Старого й Нового Завіту народилася Преблагословенна Діва Марія, яку Господь закликав послужити великій таємниці земного втілення Бога – стати Матір'ю Спасителя світу, Господа нашого Ісуса Христа.