Інформування населення

У Вікіпедії пройде конкурс статей про культурну спадщину і видатних постатей України

Із 5 жовтня до 5 листопада ГО «Вікімедіа Україна» та БФ «Бібліотечна країна» запрошують долучатися до конкурсу з наповнення україномовного розділу Вікіпедії статтями про об'єкти культурної спадщини та видатних людей України. Конкурс проводимо для бібліотекарів та бібліотекарок, однак долучитися можуть усі охочі. У межах підготовки до конкурсу ми проведемо два вебінари, реєстрація на них уже відкрита.

10:32 04.10.2021

УВАГА!!!

Повідомляємо що 13.09.2021 року з 08:00 по 17:00 буде відсутнє електропостачання в с. Кам'яниця по вулицях Ужанська, Добровольців, Польова, Проектна та на всій території с. Невицьке в зв'язку з заміною пошкоджених ізоляторів.

08:37 13.09.2021

Електронні листки непрацездатності

Завершився перехідний період від листків непрацездатності на паперових носіях до електронних. Він тривав з червня по серпень поточного року. Особам видавалися і електронні лікарняні, і паперові листки непрацездатності. З 1 вересня усі медичні установи України повністю перейшли на електронні лікарняні.

15:15 07.09.2021

Запобігання поширенню ГМО

Сільськогосподарські культури стали першими генетично модифікованими рослинами, які були дозволені для масового поширення та використання.  Модифіковані рослини дають більш високу врожайність, можуть мати нові властивості, підвищену декоративну і харчову цінність. Модифіковані сорти стійкі  до гербіцидів,  несприятливих кліматичних умов, псування при зберіганні, стресів чи хвороб.

10:24 30.08.2021