Інформування населення

Щодо громадських слухань

Повідомляємо, що у четвер 20.05.2021 року відбудеться громадське обговорення проекту внесення змін до  детального плану території с.Оноківці ур. «Лишарня», ур. «Тормаші»,  ур. «Учасників АТО» ур. «Оріховське озеро», ур. «За річкою», ур. «За трасою», ур. «За постом ДАІ» Ужгородського району Закарпатської області».

12:00 23.04.2021

Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області повідомляє

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

21:30 19.04.2021

Щодо перенесення громадських слухань

Громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту детального плану території в с. Невицьке, ур. "Під чистини", призначені на 16 квітня на 16.00 відкладено. Про місце і час повторних слухань буде повідомлено додатково.

17:19 16.04.2021