Інформування населення

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

11:12 31.10.2021

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» надає роз’яснення щодо порядку нарахування пільг та субсидій за цінами залежно від обсягів споживання

Нагадуємо споживачам, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 N. 483, з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року (включно) фіксовані ціни на електричну енергію для індивідуальних побутових споживачів при споживанні до 250 кВт год становлять 1,44 грн за 1 кВт год; при споживанні понад 250 кВт год — 1,68 грн за 1 кВт год (за весь обсяг!).

13:18 29.10.2021

ТОВ «Закарпаттяенергозбут»: просимо споживачів звіряти реквізити при оплаті рахунків за спожиту електроенергію!

Шановні споживачі! Час від часу через оновлення програмного забезпечення банківських установ відбуваються зміни у сформованих Вами раніше шаблонах на оплату комунальних послуг (зокрема, це стосується номерів розрахункових рахунків ТОВ «Закарпаттяенергозбут»). Через це оплачені Вами кошти можуть піти на інші рахунки, а не зарахуватися за призначенням платежу, а саме в оплату електроенергії. Це призводить до невчасного зарахування сплачених Вами коштів і, як наслідок, виникнення заборгованості за Вашим особовим рахунком.

11:01 25.10.2021

80 % аварійних відключень по області диспетчери «Закарпаттяобленерго» «бачать» в автоматичному режимі

З огляду на численні звернення споживачів ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вкотре нагадує, що понад 80 % усіх відключень від електропостачання по області диспетчери товариства бачать в автоматичному режимі й одразу реагують на них. Саме тому нагадуємо, коли потрібно терміново телефонувати до обленерго, а коли слід трішки зачекати на відновлення електропостачання.

11:00 25.10.2021

Уряд ухвалив рішення про зростання мінімальної пенсії рідним загиблих в АТО/ООС

11 жовтня 2021 року Урядом прийнято постанову № 1052, якою внесені зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року № 674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

10:52 18.10.2021

Увага!!!! Дорожні роботи!!

Повідомляємо, що 11-12 жовтня, проводитиметься асфальтування вул. Злата Гута в с. Кам'яниця. Проїзд по даній вулиці буде закритим!!

10:35 09.10.2021

Інформуємо. Роз’яснюємо. Консультуємо Щодо підвищення пенсій пенсіонерам, котрим виповнилося 75 років

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Закарпатській області проведено з 1 жовтня 2021 року перерахунок пенсій особам, котрим виповнилося 75 років.

10:58 07.10.2021

«Закарпаттяобленерго» нагадує краянам про необхідність дотримання вимог правил улаштування електроустановок та правил пожежної безпеки

З настанням осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж через порушення правил експлуатації електропобутових приладів, насамперед електронагрівальних. На цей період припадає до 70 відсотків загибелі людей на пожежах. Саме тому ПрАТ «Закарпаттяобленерго» попереджає про можливість виникнення пожеж при недотриманні вимог правил улаштування електроустановок та правил пожежної безпеки!

13:30 06.10.2021