ПРОТИДІЄМО ТА ЗАПОБІГАЄМО ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ НА РІВНІ ГРОМАД

В Оноківській сільській раді діє Центр надання соціальних послуг та безпеки громадян «Плішка», у складі якого – Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які потерпіли від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, в якому постраждалі від домашнього насильства особи можуть отримати тимчасовий притулок та низку інших послуг – як-то консультування із соціально-психологічних і юридичних питань тощо.

09:43 03.08.2023

Слова вдячності працівників медичних закладів Оноківської територіальної громади

Працівники медичних закладів Оноківської територіальної громади щиро дякують сільському голові Марії Коваль та депутатському корпусу Оноківської сільської ради за привітання та  щедрі подарунки до Дня медичного працівника, за Вашу щиру турботу про кожного з нас.

09:00 03.08.2023

«Виходь на світло!»

З метою формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, особливо у воєнний період, з 1 серпня 2023 року Державна служба України з питань праці розпочала інформаційну кампанію

16:48 02.08.2023

Нарада з представниками Ужгородської міської ради

Сьогодні у зв’язку з розробленням генерального плану Ужгодською міською радою проводилась нарада на якій обговорювалося узгодження меж між Оноківською та Ужгородською громадами. В присутності представників Оноківської сільської ради: сільського голови Марії Коваль, секретаря сільської ради Євгена Лейби, головного архітектора Віталія Лалакулича та представників Ужгородської міської ради:  головного архітектора Олега Боршовського, керуючого справами виконавчого комітету Василя Пинзеника, депутата Закарпатської обласної ради Дурана Івана Петровича.

17:15 01.08.2023

Реалізації проєкту з організації безкоштовної програми „Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок”, в тому числі бізнесу діючих військових та їх родин.

Проєкт реалізується ГО „ПРО Вімен ЮА” та ГО „Номад” за підтримки Українського Ветеранського Фонду. Він дає змогу зняти з учасників програми стигму сприйняття „повернення з війни та неможливості себе знайти в цивільному житті”.

16:02 31.07.2023