Навчання в «Літній школі місцевого самоврядування 2023»

Навчання в «Літній школі місцевого самоврядування 2023», водночас важке та захоплююче. Знання,які давали експерти, були неперевершені! Проектний менеджмент, ефективне використання місцевих бюджетів, управління земельними ресурсами та облік якості та кількості земель громади, реалізація ветеранської політики, вирішення проблем кризи комунікацій та сучасні підходи для сталого розвитку та відновлення громад. Також,нові знайомства та обмін досвідом з учасниками заходу. Велика подяка організаторам та всім учасникам за цікавий досвід та співпрацю.

12:53 22.08.2023

В закладах освіти на тириторії Оноківської ТГ продовжуються ремонтні роботи

Підготовка до навчального процесу триває. В закладах освіти на тириторії Оноківської ТГ продовжуються ремонтні роботи. Відбувається реставрація класів та укриттів. Ремонт електромереж та систем опалення. В ліцеї «Невицький замок» створюють арт-простір та концентрують свою роботу на компʼютерному класі, яка спрямовується на придбання сучасної компʼютерної техніки та відновлення меблів.

08:26 22.08.2023

Мінмолодьспортом спільно з партнерами у 2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни з росією. Програма здійснюється шляхом молодіжних обмінів, які залучатимуть молодь з різних областей України.

15:56 21.08.2023

Домашнє насильство залишається важливою проблемою у суспільстві. Саме для тих, хто постраждав від будь-якого прояву насильства в селі Камʼяниця на Ужгородщині, діє центр безпеки громадян «Плішка».

17:40 19.08.2023

Регіон отримав 14 260 доз вакцини проти кору, епідемічного паротиту та краснухи та 1490 доз для щеплень за віком (12 місяців та у 6 років)

Для виконання загального плану catch-ир кампанії регіон отримав 14 260 доз вакцини проти кору, епідемічного паротиту та краснухи та 1490 доз для щеплень за віком (12 місяців та у 6 років).

08:32 17.08.2023

МОЗ: Хто і як може викликати мобільну бригаду для вакцинації проти кору?

У межах кампанії з вакцинації від кору дітей, які пропустили планові щеплення (в 1 та 6 років), в Україні сформовано 312 мобільних бригад, які вакцинують дітей в організованих колективах та у віддалених від пунктів щеплень територіях.

14:42 16.08.2023