Дата: від до Скинути

Відбулася чергова нарада між керівником освіти Оноківської сільської ради, директорами закладів освіти громади а також директором та фахівцями ІРЦ

Сьогодні, 19 березня 2024 року на базі Оноківської скілької ради відбулася чергова нарада між керівником освіти Оноківської сільської ради, директорами закладів освіти громади а також директором та фахівцями ІРЦ.

08:37 19.03.2024

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Оноківська територіальна громада вітає всіх мешканців з народженням сина Божого - Ісуса Христа! Це величне свято дарує нам надію на істинне Боже проведіння в житті кожного з нас та нашої держави. Зараз у важкий період для нас, як ніколи, потрібно обʼєднатись та підтримувати наших воїнів, які ризикуючи своїм життям дають нам змогу з гідністю славити народженого Христа.

18:09 24.12.2023

22.09.2023 року на території Оноківської громади триватимуть планові відключення світла

22.09.2023 року з 08:00 по 17:00 електропостачання буде відсутнє в с.Кам'яниця: ФО Кручаниця; в с.Гута: вул. Кільцева, вул. Головна, вул. Яблунева, вул. Щербина, вул. Козацька, вул. Миру, вул. Центральна, вул. Зелена, вул. Нова, вул. Підгірна, вул. Прикордонна,  Прикзастава, ТОВ "Стаїл-Карпати", ФО Киртвиєші Н.Т. СЕС Гута-2.

11:18 18.09.2023

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 року № 530-p затверджено Національний план заходів щодо неінфекційних захворювань

Розпорядженням Кабінету Міністрів України неінфекційних захворювань (поведінкових, соціально-економічних, спадкових, несприятливих факторів навколишнього природного середовища, шкідливих факторів професійного середовища тощо) сприяє підвищенню рівня поінформованості та обізнаності населення з питань профілактики таких захворювань.

10:21 18.09.2023

Вчора 14 вересня учні Ліцею «Невицький замок» відвідали Ярмарок вакансій

Перед учнями 9-го та 11-го класів стоїть нелегке завдання вибору професії до душі, визначення професійного життєвого шляху. Вчора 14 вересня учні Ліцею «Невицький замок» відвідали Ярмарок вакансій – 2023. Школярі поспілкувалися з представниками багатьох професій, дізналися про тонкощі, деталі роботи та попит на різного роду спеціалістів. Відвідування даного заходу дало учням можливість приблизитись до визначення свого професійного шляху.

16:40 15.09.2023

Вулиця Ротмана с. Оноківці відремонтована та готова до комфортної експлуатації

Вулиця Ротмана с. Оноківці відремонтована та готова до комфортної експлуатації. Дякуємо мешканцям, підприємцям, надавачам послуг тобто усім платникам податків за працюю, яка забезпечує розвиток нашої громади.

16:23 15.09.2023

Зустріч із заступником начальника Ужгородського районного відділення №1 Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Михайлом Пальок

Вчора 13.09 відбулася зустріч у Оноківській громаді із заступником начальника Ужгородського районного відділення №1 Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Михайлом Пальок. На зустрічі в рамках всеукраїнського тижня громадського суспільства обговорили питання співпраці поліції та громадян для забезпечення правопорядку, дотримання та вжиття самими громадянами заходів безпеки з метою недопущення вчинення відносно них кримінальних чи адміністративних правопорушень.

18:46 14.09.2023

Нарада за участі представника консерваційно-реставраційного центру м. Київ Дмитром Трохименком

Сьогодні у Оноківській громаді відбулася нарада за участі представника консерваційно-реставраційного центру м. Київ Дмитром Трохименком відносно консерваційних робіт та концепції розвитку Невицького замку. План розвитку, та проект консерваційно-реставраційний робіт обговорений максимально деталізовано та визначено етапність всіх заходів. Наша пам’ятка архітектури має жити, розвиватися та функціонувати. Вона є обличчям нашої громади, тому робити над замком є основоположними.

12:51 14.09.2023