Відділ комунальної власності та роботи з проєктами

Туризм на природоохоронних територіях

В рамках реалізації Програми розвитку туризму відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму разом з структурними підрозділами Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ» планово реалізовують створення Концепція розвитку мережі туристичних шляхів Оноківської територіальної громади в рамках реалізації проєкту «Підвищення туристичної привабливості Оноківської сільської територіальної громади», що забезпечить ефективне використання туристично-рекреаційних ресурсів Оноківської територіальної громади.

12:46 29.06.2021

Про проведення робочої зустрічі щодо організації та проведення святкових заходів

В рамках підготовки заходів до Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України «Святковий еко-диліжанс «Знай Конституцію, бережи природу», які відбудуться 27 червня 2021 року на території Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ», працівники апарату сільради (відділ територіального розвитку, інвестицій та туризму і відділ освіти, культури, молоді та спорту) спільно з апаратом лісгоспу та гуртком Кам’яницького шкільного лісництва провели робочу зустріч та практичні заняття щодо організації та проведення святкових заходів.

14:31 24.06.2021

В рамках підготовки заходів до Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України «Святковий еко-диліжанс «Знай Конституцію, бережи природу», які відбудуться 27 червня 2021 року на території Кам’яницького лісгоспу ДП «Ужгородське ЛГ», працівники відділу територіального розвитку, інвестицій та туризму спільно з керівництвом лісгоспу провели робочу зустріч щодо організації та проведення святкових заходів.

09:57 23.06.2021

Щодо засідання робочої групи з питань стратегії розвитку Оноківської громади

В середу 09 червня 2021 року в конференц-залі клубу "Вілет"  відбулось засідання робочої групи з питань розробки стратегії розвитку Оноківської громади. Робочим питанням засідання був SWOT-аналіз на якому аналізували основні критерії сталого розвитку територіальної громади. До робочого процесу також залучені провідні спеціалісти менеджменту та маркетингу побудови стратегічного планування розвитку громади Олег Лукша, виконавчий директор і консультант Офісу реформ Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, Володимир Приходько, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин ДВНЗ "УжНУ", начальники відділів та провідні спеціалісти Оноківської сільської ради.

15:35 10.06.2021

В рамках реалізації проекту "Туризм без кордонів"

В рамках реалізації проєкту «Туризм без кордонів» ГО «Закарпатський фонд сталого розвитку Карпатського Єврорегіону» (Василь Кочан) та Туристична асоціація GuideOlegTurko (Олег Турко) за підтримки Оноківської сільської ради (Марія Коваль-Мазюта, Рената Манайло-Приходько) провели заходи щодо підготовки відеоролика для туристичної промоції перлини Ужанської долини – Невицького замку.

09:43 28.05.2021