Інформування населення

Шановні мешканці Оноківської територіальної громади!

Товариство з обмеженою відповідальністю «АВЕ Ужгород» (надалі – «Виконавець»), яке є Виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами відповідно до розпорядження голови Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області від 05.12.2014 р. № 367, Рішення Виконавчого комітету Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області № 61 від 15 березня 2021 року інформує фізичних осіб, які є співвласниками, користувачами нерухомого майна, або за згодою власника користуються об’єктом нерухомого майна (надалі – «Споживачі»), про опублікування індивідуального Договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, який є публічним договором приєднання (надалі – «Договір»).

00:00 09.09.2022

День жалоби!

Розпорядженням голови Закарпатської обласної військової адміністрації 01.09.2022 №510 «Про оголошення у Закарпатській області Дня жалоби» 2 вересня 2022 року оголошено Днем жалоби за загиблими військовослужбовцями.

06:00 02.09.2022

12 серпня Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу запустило Державний аграрний реєстр або ДАР. ДАР — це платформа, де будь-який агровиробник може податися на доступні для них програми підтримки — як від держави, так і за кошти міжнародних організацій.

07:56 31.08.2022

Продовжуємо Всеукраїнську мобілізацію монет!

Нагадуємо, 1 серпня стартувала благодійна акція зі збору монет «Смілива гривня». Це благодійна ініціатива, мета якої – об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. Акція триватиме до 31 жовтня 2022 року.

15:20 19.08.2022

Україна збирає армію дронів

Безпілотні літальні апарати допомагають нашим військовим завчасно відстежувати окупантів та рятувати тисячі захисників. Але їхня кількість значно менша, ніж потрібно на фронті.

09:14 17.08.2022

ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ!

Рішенням ради оборони Закарпатської області №40 від 4 серпня 2022 року «Про невідкладні заходи для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави» ЗАБОРОНЕНО з 5 серпня 2022 року полювання на території Закарпатської області.

14:56 05.08.2022