Інформування населення

23 Квітня, 2021 р., 09:22
Інформуємо!
19 Квітня, 2021 р., 21:30
Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

16 Квітня, 2021 р., 17:19
Громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту детального плану території в с. Невицьке, ур. "Під чистини", призначені на 16 квітня на 16.00 відкладено. Про місце і час повторних слухань буде повідомлено додатково.
29 Березня, 2021 р., 15:08
В суботу, 27.03.2021 року на стадіоні «Авангард» відбувся чвертьфінал зимової першості Закарпатської області з футболу, де «Медея» (Оноківська ОТГ) зустрілася із командою «Зірка»-SPAR (Лінці). В районному дербі перемогу здобула «Медея» з рахунком 3-2. Гра була напруженою і «Медея» двічі відігрувалась, але наприкінці матчу, у вже доданий арбітром час, Іван Ковач точним ударом приніс перемогу команді «Медея». Отож чекаємо наступних суперників уже у півфіналі зимової першості Закарпатської області. Бажаємо нашим футболістам перемоги та виходу до фіналу найпрестижнішого турніру Закарпатської області з футболу.
29 Березня, 2021 р., 15:06
І Н Ф О Р М У Є М О !