Інформування населення

09 Вересня, 2021 р., 13:07
За додатковою інформацією звертайтесь до заступника сільського голови з діяльності виконавчих органів ради, Ренати Юріївни Манайло-Приходько, моб.тел. +380507576081
07 Вересня, 2021 р., 15:15
Завершився перехідний період від листків непрацездатності на паперових носіях до електронних. Він тривав з червня по серпень поточного року. Особам видавалися і електронні лікарняні, і паперові листки непрацездатності. З 1 вересня усі медичні установи України повністю перейшли на електронні лікарняні.
30 Серпня, 2021 р., 10:24
Сільськогосподарські культури стали першими генетично модифікованими рослинами, які були дозволені для масового поширення та використання.  Модифіковані рослини дають більш високу врожайність, можуть мати нові властивості, підвищену декоративну і харчову цінність. Модифіковані сорти стійкі  до гербіцидів,  несприятливих кліматичних умов, псування при зберіганні, стресів чи хвороб.
19 Серпня, 2021 р., 09:52
Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (далі - Закон) визначив, що жорстоке поводження з тваринами це знущання над ними, в тому числі бездомними тваринами,регулювання їх чисельності не гуманними методами (євтаназія), що спричинило муки тварини, завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі, нацьковування тварин одна на одну і на інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, залишення домашніх і сільськогосподарських тварин напризволяще, і порушення правил утримання тварин.