Інформування населення

Увага!!!

Повідомляємо що 13.06.2022 року з 09:00 по 16:30 буде відсутнє електропостачання в с. Оноківці по вулицях Головна №158-№68, вул. Довга №1-№60, в будівлях Оноківської сільської ради, районного відділення поліції - частково, станції захисту рослин (теплиці) та в клубі-бібліотеці с. Оноківці в зв'язку з проведенням обрізки гілок дерев.

09:55 10.06.2022

Уклали двосторонню угоду «Про надання гуманітарної допомоги» з ГО «Центр громадських ініціатив «Донбас»

Війна, яка увірвалася в нашу мирну та квітучу країну змусила багато людей покинути свої домівки та шукати прихисток в місцях, де не лунають постійні звуки сирен, де не чутно обстрілів та зривів ворожих ракет. Так, чимала кількість українців обрали для себе Закарпатську область. Розміщувати внутрішньо переміщених осіб доводиться в комунальних закладах територіальних громад.

17:00 08.06.2022

Юний друже!

Проведи День захисту дітей з посмішками, веселими активностями та смаколиками, завітавши, 1 червня , до нас  на  ПІКНІЧОК

10:18 01.06.2022

День Вишиванки

Щороку, у третій четвер травня, в Україні відзначають День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиванку і в такому вигляді відправитися у звичних, буденних справах: на роботу, на навчання, рятувати людські життя, боронити  державні кордони. Такий патріотичний прояв у цей святковий день є черговим кроком, який наближає нас до Перемоги.  Працівники Оноківської сільської ради провели до Дня вишиванки патріотичну акцію, здійснивши благоустрій стадіону села Оноківці, та з гарним настроєм і позитивними емоціями доєднались до патріотичного флеш-мобу. Любімо нашу чудову країну, об’єднавшись у добрих справах. #Разомдобре♥

04:42 31.05.2022

Інформуємо. Роз’яснюємо. Консультуємо

ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ У РАЗІ ВТРАТИ ГОДУВАЛЬНИКА ТА ДОСТРОКОВОЇ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ПОМЕРЛИХ/ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ДЕЯКИМ ІНШИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН

13:17 27.05.2022

Розподіл робіт по благоустрою на території Оноківської сільської ради

1. Комунальна служба: садочки, школи, зупинки громадського транспорту, клуби, ФАП – с.Гута, «Стоунхендж» - с.Кам’яниця, територія «Плішка» - с.Кам’яниця, вздовж траси Н-13 між селами Кам’яниця – Невицьке, клумба «Тюльпанів» - с.Невицьке, територія перед кладовищами - с. Оноківці, територія адміністративної будівлі Оноківської сільської ради та спортивної площадки поруч. 2. Старости: кладовища, дитячі майданчики.  3. «Спортивна академія «Невицький Замок»: футбольні поля Оноківської сільської ради. 4. КП «Добробут»: територія амбулаторії Оноківської сільської ради.

23:25 23.05.2022