30 Березня, 2021 р., 11:53
Сьогодні 30 березня відбулася виїзна робоча нарада на чолі з головою сільської ради Марією Юріівною. Працівники сільської ради разом з депутатами оглянули територію біля каналу, яка потребує розчистки та в перспективі буде використана для облаштування майбутньої велодоріжки . Прийнято рішення провести прибирання в п’ятницю та суботу, а також готується відповідне звернення до басейнового управління водних ресурсів Тиса, на балансі якого перебуває даний канал.

10 Березня, 2021 р., 17:25
09 березня 2021 року відбувся конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території сіл Оноківської сільської ради. За характеристикою обсягів послуг з вивезення твердих побутових відходів та вимог щодо якості надання послуг за критеріями конкурсного відбору переможцем конкурсу став ТОВ «АВЕ Ужгород». Наразі триває процес з підготовки та підписання договору між Оноківською сільською радою та переможцем конкурсу.

10 Березня, 2021 р., 17:25
З метою покращення транспортного обслуговування населення Оноківської територіальної громади, створення комфортних умов для пасажирів, виконавчим комітетом Оноківської сільської ради проводиться обстеження маршрутної системи, схеми маршрутів, пасажиропотоків, графіка маршрутів, вивчення попиту населення з перевезення пасажирів на нашій території.
09 Березня, 2021 р., 09:11
У ці березневі дні минає 207 роки від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

01 Березня, 2021 р., 15:40
Повідомляємо, що у середу 31.03.2021 р. о 11:00 відбудеться громадське обговорення проекту "детального плану території, яка розташована в с. Невицьке, урочище "Під чистини"
01 Березня, 2021 р., 15:17
Вже втретє працівники Оноківської сільської ради вирішують проблему з вандалізмом на щойно відреставрованій  вежі Невицького замку. Питання щодо оперативного керування і передачі в оренду громаді залишається відкритим на розгляді Закарпатської обласної ради.