15 Липня, 2021 р., 10:48
Оноківська сільська рада інформує , що з 1 липня 2021 року в Україні стартувала інспекційна компанія «Виходь на світло» з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Зазначена компанія проводиться Держпраці з ціллю подолання незадекларованої зайнятості.
13 Липня, 2021 р., 17:47
У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

09 Липня, 2021 р., 23:36

06 Липня, 2021 р., 13:19
Повідомляємо Вас, що 06.07.2021 р. на постійних комісіях Оноківської сільської ради будуть розглянуті проекти рішень про встановлення місцевих податків та зборів, які набудуть чинності з 01 січня 2022 року.
18 Червня, 2021 р., 15:28
До уваги жителів Ужгородщини! Повідомляємо, що уже цими вихідними (19 та 20 червня) в Ужгороді працюватиме Центр вакцинації населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», за адресою: Студентська набережна, 8.  Упродовж двох днів з 9.00 до 17.00 ужгородці, які виявили бажання вакцинуватись від COVID-19  і зареєструвались в електронній черзі на порталі «Дія», зможуть отримати першу дозу щеплення. До процесу будуть залучені 3 мобільні бригади. Крім того, поряд із Центром чергуватиме бригада екстреної (швидкої) медичної допомоги. Найближчі два дні працюватиме також кол-центр, який попередить ужгородців, які стали в чергу на вакцинацію, про можливість зробити щеплення, місце проведення, а також деталі та умови, яких слід дотримуватись у Центрі вакцинації.

16 Червня, 2021 р., 15:14
Повідомляємо, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» повідомляємо, що за результатами конкурсу, оголошеного розпорядженням Оноківського голови від 11.06.2021 № 03-06/127-к, конкурсна комісія на зайняття вакантної посади – директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оноківської сільської ради (протокол від 15.06.2021 № 1)