Новини

Надходження загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області за 2023 рік зросли на 17,5% відносно 2022 року

Упродовж 2023 року до загального фонду зведеного бюджету Закарпатської області поступило податків і зборів у сумі 10 652,1 млн грн, що на 1 583,3 млн грн або на 17,5% більше відповідного показника 2022 року.

15:29 22.01.2024

🌳 ОБСТЕЖЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА ПОБЛИЗУ С. ОНОКІВЦІ 🚮

19 січня комісією із обстеження несанкціонованого сміттєзвалища поблизу с.Оноківці на відрізку дороги М-08 (зʼїзд з дороги Н-13) із залученням Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області було проведено обстеження несанкціонованого сміттєзвалища поблизу с. Оноківці, на відрізку дороги М-08 (зʼїзд з дороги Н-13). Під час комісійного обстеження виявлено реальне засмічення місцевості великою кількістю будівельного сміття та побутовими відходами. Так як власники земельних ділянок Наталія Небасенко, Вікторія Стоянович-Мешко та Назаренко Руслан не з'явились на обстеження, комісією прийнято рішення направити їм письмову претензію.

14:30 22.01.2024

Симптоми кору: як розпізнати хворобу

Кір – дуже заразне та небезпечне захворювання, яке легко розповсюджується, може спричинити ускладнення, інвалідність або навіть смерть. Збудник поширюється повітряно-крапельним шляхом: при кашлі та чханні, тісних особистих контактах, взаємодії з поверхнею, де є вірус, наприклад, якщо ви візьметеся за ручку дверей або візок у супермаркеті, на які щойно чхнув хворий.

09:01 18.01.2024

Для забезпечення інформування власників земельних ділянок та землекористувачів про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

08:20 18.01.2024

Сьогодні, 15 січня, сертифікат та ключі від шкільного автобуса вручено Оноківській сільській раді. Вартість автобуса - 3 200 000,00 грн., Оноківська сільська рада заплатила 1 200 000,00 грн. інші кошти надані з державного бюджету. Тепер в громаді налічується два шкільних автобуса!  Дякуємо ЗСУ та Богу за кожен новий день та нову можливість!  #РазомДобре❤️

19:50 15.01.2024

Проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

08:27 11.01.2024

📌Відповідно до Законів України  на території Оноківської територіальної громади проводиться подвірний обхід дворогосподарств. Такі дії  організовані з метою звіряння  даних погосподарського  обліку з обліковими даними сільської ради.   При наявності питань просимо звертатись до старост або до ЦНАПу Оноківської сільської ради.

12:59 10.01.2024