20 Лютого, 2021 р., 19:42
З метою проведення перевірки  витрат по проекту «Прикордонні відносини через розвиток добросусідства», що виконується за фінансової підтримки Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 (проект №PLBU.01.01.00-UA-0798/19-00) у складі міжнародного партнерства, оголошується конкурс на проведення перевірки витрат по грантовому договору (аудиторська перевірка)
12 Лютого, 2021 р., 10:17
Повідомляємо, що у п'ятницю 19.02.2021 р. відбудеться громадське обговорення проекту внесення змін до «Детального плану території  с. Оріховиця ур. Березини, ур. Горб, ур. Петрів Лаз, ур. Попівня, ур. Буяча Лука, ур. Черьовина, ур. Над Скалкою, ур. Міреш, ур. Невицька дорога, ур. Балоглаз, ур. Теметів, ур. Мухониви Ужгородського району Закарпатської області"
09 Лютого, 2021 р., 10:10