16 Серпня, 2021 р., 11:15
Продовжуємо роботу щодо забезпечення сплати земельного податку власниками та землекористувачами земельних ділянок на території Оноківської сільської ради! Просимо вчасно сплати земельний податок.

13 Серпня, 2021 р., 10:29
Інформуємо, що архівний відділ Ужгородської райдержадміністрації знаходиться за адресою: вул. Минайська, буд. 40, м. Ужгород (приміщення колишнього ЦНАПу).
06 Серпня, 2021 р., 09:07
Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 №546 скасовано примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 року. Відтак, пенсіонери та отримувачі соціальних допомог мають змогу, користуючись своїм конституційним правом, самостійно обирати, де їм обслуговуватися – в банку чи в Укрпошті.

04 Серпня, 2021 р., 09:36
Відповідно до статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від ЗО вересня 2020 р. № 1191-р «Про перенесення робочих днів у 2021 році», з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2021 році 24 серпня — Дня незалежності України та 14 жовтня — Дня захисника України. Переносяться у порядку і на умовах, визначених законодавством, у 2021 році дні з:
30 Липня, 2021 р., 20:52
Поки наші юні жителі громади відпочивають і набираються сил перед новим навчальним роком, у всіх закладах освіти ведуться роботи спрямовані на створення належних умов для їх навчання та виховання.
27 Липня, 2021 р., 11:48
За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (далі - ВООЗ), станом на 2019 рік від хвороб, які спричинені вживанням тютюну, щороку помирає понад 8 мільйонів людей у світі. Вживання тютюнових виробів є одним з основних факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань (серцево-судинних, цукрового діабету, раку, хронічних обструктивних захворювань легень і розладів психічного здоров’я), які є причиною майже 84% всіх смертей в Україні. Щороку 85 тисяч українців помирає від хвороб, спричинених курінням. З метою оцінки основних поведінкових і біологічних факторів ризику неінфекційних захворювань серед українців, у 2019 році було проведено опитування населення з медичним обстеженням, узгоджене з принципами, методами та процедурами поетапного підходу до епіднагляду (STEPS), який схвалено ВООЗ. Загалом у дослідженні взяли участь 4 409 респондентів у віці 18–69 років, серед яких було здійснено опитування та проведено декілька фізичних вимірювань і біохімічних досліджень з метою збору даних щодо основних факторів ризику неінфекційних захворювань, зокрема вживання тютюну та алкоголю, нездорового харчування, гіподинамії. Дослідження виявило дуже високу поширеність неінфекційних захворювань, їх поведінкових і біологічних факторів ризику в Україні, серед яких був високий рівень споживання тютюну. Трохи більше третини населення (33,9%) на час проведення дослідження курили тютюн. Куріння було втричі більш поширене серед чоловіків (50,3%), ніж серед жінок (16,7%), без значущих відмінностей між сільськими та міськими районами. Після досягнення пікового значення в різних вікових групах поширеність куріння переважно зменшувалася зі збільшенням віку як у чоловіків, так і у жінок, хоча і мала дещо різні закономірності протягом життя.
24 Липня, 2021 р., 11:04
На території будинку культури в селі Гута було проведено прибирання силами працівників Оноківської сільської ради. Підготовлено ділянку для встановлення огорожі та очищення узбіччя. Подібні акції-прибирання проводяться кожного тижня де залучені працівники ради.  #Разомдобре??
20 Липня, 2021 р., 10:18
Інформація доповнюється....