Новини

У звʼязку з викладеним, на виконання п. 4 «Протоколу...», повідомляю Вас про те, що 26.11, 03.12, 10.12, 17.12, 24.12, 31.12.23 на території ПМО "Ужгородський" Оноківської ОТГ буде проводитись діагностичний відстріл лисиці

Згідно Розпорядження Закарпатської ОВА «Про введення в дію рішень ради оборони області» №1024 від 23.11.2023 (Витяг з рішення №40), на виконання п.3, 4 Протоколу №3-2023 від 20.11.2023 позачергового засідання Державної протиепізоотичної комісії при Закарпатській обласній державній адміністрації, Радою оборони області надано дозвіл філіям ДП «Ліси України», спільно з користувачами мисливських угідь, із залученням працівників національної поліції, провести діагностичний відстріл лисиці звичайної з метою подальшого діагностування органами Держпродспоживслужби на предмет виявлення фактів зараження тварин на сказ.

15:56 04.12.2023

Розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua

Розпочав роботу Національний портал з імунізації vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України. Портал має на меті покращити інформування населення та популяризувати щеплення серед дітей та дорослих.

13:30 04.12.2023

09:14 01.12.2023

Програма особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець»

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями із метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

16:34 28.11.2023

Оноківська сільська рада уклала договір з Комунальним підприємством «Центр поводження з тваринами» Ужгородського міської ради про надання ветеринарних послуг для безпритульних тварин. Відтепер наші мешканці можуть скористатися наступними послугами:  - Стерилізація собак та котів; - Вакцинація собак та котів; - Перетримка тварин.  Для запису на відповідні процедури для тварин звертайтесь за номерами:  +380667130283 - контактний номер комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» Ужгородського міської ради;  +380992964859 - інспектор з комунікацій Оноківської сільської ради, Анна Савчук.

15:10 28.11.2023

На території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування

Благодійний фонд «Місто Добра» хоче повідомити, що 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаваються безкоштовно.

14:38 23.11.2023